BE101
Na een kerkdienst zal men de begrafenis of crematie met de volgende zin aangeven:Aansluitend zal om ....... (tijd) de begrafenis/crematieplechtigheid plaatshebben ....................... (naam begraafplaats of crematorium) .............(adres en plaats begraafplaats of crematorium).
BE102
De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op ...... (naam, adres en plaats van de begraafplaats), ..-..-.... (datum) om 99.99 uur.
BE103
Wij zullen ....... (naam) naar zijn/haar laatste rustplaats begeleiden.
BE104
Gaat er geen kerkdienst aan vooraf dan is de vermelding:
De plechtigheid, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden in de aula van crematorium ....... (naam), .......(adres en plaats), .......dag ........(datum) om ........uur.
BE105
De begrafenis zal plaatshebben op de ..............(naam van de begraafplaats) .............. (adres van de begraafplaats), .......dag............... (datum) om ...... uur.
BE106
De lewaja zal zijn op de Joodse Begraafplaats, .........(adres) te .......... (plaats), ........(dag) ..........(datum) om ......uur.
BE107
We begraven ....... (naam) in besloten kring.